Contactpersonen

Sales & Customer Service

Nadia Koolman
Head of Inside Sales
Phone:0031 (0)495 499 049
E-Mail:info@helukabel.nl

Aukje Veltman
Phone:0031 (0495) 499 049
E-Mail:info@helukabel.nl

Tom Sijben
Inside Sales Executive
Phone:+31 (0)495 - 499 049
E-Mail:info@helukabel.nl

Mike Hoyer
Inside Sales Executive
Phone:0031 (0)495 499 049
E-Mail:info@helukabel.nl

Mike Beelen
Inside Sales
E-Mail:info@helukabel.nl


Sales

Ronald Haan
Sales manager
Phone:0031 (0)6 131 178 27
E-Mail:rhaan@helukabel.nl

Jurre Gerritsen
Senior Account Manager Region North & East
Phone:0031 (0)6 124 065 37
E-Mail:jgerritsen@helukabel.nl

Donny van de Wiel
Accountmanager West - Nederland
Phone:0031 (0)6 576 509 13
E-Mail:dvandewiel@helukabel.nl

Perry Gorissen
Accountmanager Zuid - Nederland
Phone:0031 (0)6 5346 7984
E-Mail:Perry.gorissen@helukabel.nl


Finance & HR

Lilian van Moorsel
Head of Finance & HR
Phone:0031 (0)495 796 911
E-Mail:LvanMoorsel@helukabel.nl

Truus Jorissen
Finance Executive
Phone:0031 (0)495 796 910
E-Mail:tjorissen@helukabel.nl

Berty Immers
Finance Executive
Phone:0031 (0)495 796 910
E-Mail:bimmers@helukabel.nl


Marketing & Communication

Mariëtte Govers - Smeets
Marketing & Communication
Phone:0031 (0)495 796 912
E-Mail:mgovers@helukabel.nl; marketing@helukabel.nl


Operations

Max Ritzen
Head of Operations
Phone:0031 (0)495 796 914
E-Mail:mritzen@helukabel.nl


Logistics

Kelvin Ouwerkerk
Hoofd Magazijn
Phone:0031 (0)495 - 796 261
E-Mail:magazijn@helukabel.nl

Patrick Krause
Magazijnmedewerker
E-Mail:magazijn@helukabel.nl

Wesley de Leng
Magazijnmedewerker
E-Mail:magazijn@helukabel.nl

Daniël van der Pluijm
Magazijnmedewerker
E-Mail:magazijn@helukabel.nl

Robin Teeuwen
Magazijnmedewerker
E-Mail:magazijn@helukabel.nl


General

Jasper van Beusekom
Managing Director
Phone:0031 (0)495 796 913
E-Mail:jvanbeusekom@helukabel.nl