LWL Verbindungstechnik

HELUCOM CONNECTING SYSTEMS Accessories POF + HCS plugs

Logo Image
Fotografie výrobku
Popis
Průmyslové konektory POF, HCS a Multimode
Aplikace
Konektory optických kabelů slouží jako spojovací článek resp. rozebiratelné propojení u výstupů z přístrojů, resp. rozdělovacích center. Popsané typy jsou speciálně konstruovány pro průmyslové použití (Light duty nebo Heavy duty). Dají se bezproblémově konfekcionovat v terénu a jsou k dostání podle typu buď jako svěrná, krimpovací, lepicí  verze nebo jako Hot Plate verze.Podle IAONA je konektor ST nebo F-SMA specifikován jako standard.
Rozsah dodávky
Konektory (částečně s objímkou, krimpování)
Opce
Na vyžádání dodáme i jiné typy konektorů.
Downloads
Product Sheet

Art.-Nr.

Typ

Geeignet für Faserart

VPE

801378

HFBR 4501grau, simplex

POF 980/1000

50

801379

HFBR 4511 blau, simplex

POF 980/1000

50

801380

HFBR 4503 grau, simplex

POF 980/1000

50

801381

HFBR 4513 blau, simplex

POF 980/1000

50

801382

HFBR 4532 latch, simplex

POF 980/1000

50

800713

HFBR 4533 blau, simplex

POF 980/1000

50

800714

HFBR 4531 schwarz, simplex

POF 980/1000

50

801387

HFBR 4506 grau, duplex

POF 980/1000

50

801388

HFBR 4516 latch, duplex

POF 980/1000

50

801383

F05 simplex, schleifen+Polieren

POF 980/1000

50

801384

F05 simplex, hotplate

POF 980/1000

50

801386

TOCP 255 duplex

POF 980/1000

50

801385

F07 duplex, hotplate

POF 980/1000

50

801390

ST

POF 980/1000

50

801420

SC-Duplex

POF 980/1000

50

82821

F-SMA 2,2mm

POF 980/1000

50

801389

F-SMA 6,0mm

POF 980/1000

50

801832

HFBR 4521 blau simplex, für 2,2mm

HCS 200/230

50

801392

HFBR 4521 schwarz simplex, für 2,2mm

HCS 200/230

50

801393

F05 simplex, für 2,2mm

HCS 200/230

50

801394

F07 duplex, für 2,2mm

HCS 200/230

50

801396

ST

HCS 200/230

50

801419

SC-Duplex

HCS 200/230

50

801395

F-SMA 2,2mm

HCS 200/230

50

801418

SC-Duplex

Multimode

50